Technology

Brazylijska reprezentacja zwycięża narodowy zespół Korei Południowej i wystąpi w 1/4 finału mundialu!

08.08.2023, 09:12 0 komentarzy

Wygrana z drużyną narodową Korei Południowej wynikiem cztery do jednego - fenomenalne spotkanie narodowej kadry Brazylii!

Z pewnością obecnie rozgrywane mistrzostwa świata są niezwykłe na wielu płaszczyznach. Skończyły się już grupowe zmagania, więc nadeszła pora na to, co piłkarscy kibice uwielbiają najbardziej. Oczywiście chodzi o fazę play-off, gdzie nie ma miejsca na błędy i porażka może Cię wyrzucić z turnieju oraz marzeń o wygraniu mistrzowskiego tytułu. Polska reprezentacja piłkarska poniosła porażkę w niedzielę z narodową kadrą Francji rezultatem 1 do 3 i odpadła z mistrzostw świata. Jednak to nie oznacza końca emocji dla kibiców piłkarskich w Polsce, gdyż mundial wciąż trwa. Warto bez cienia wątpliwości podziwiać grę narodowej reprezentacji Brazylii, gdyż z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. Dobrym tego dowodem było spotkanie 1/8 finału z narodowym zespołem Korei Południowej, gdzie gracze kadry narodowej Brazylii postanowili urządzić sobie strzelanie w pierwszej części. Już w szóstej minucie została strzelona bramka numer 1 dla reprezentacji narodowej Brazylii, a autorem był Vinicius, który fantastycznie poradził sobie w szesnastce z graczami defensywnymi przeciwnika.

I połowa była prawdziwą tragedią dla drużyny Korei Południowej. Zwłaszcza, że I odsłona zakończyła się prowadzeniem zespołu Brazylii wynikiem 4:0. Następne trafienia zdobyli Neymar Jr, Richarlison oraz Lucas Paqueta. Piłkarscy kibice obecni na obiekcie mogli czuć satysfakcję, ponieważ mieli możliwość podziwiać prawdziwy popis narodowej drużyny Brazylii. W drugich 45. minutach tempo tego spotkania zdecydowanie spadło. Brazylijczycy próbowali tworzyć następne akcje, jednak piłkarze reprezentacji narodowej Korei Południowej fenomenalnie się bronili. 15 minut przed końcem spotkania narodowa kadra Korei Południowej zdobyła bramkę na otarcie łez, która była ozdobą meczu. Zawodnik Korei Południowej zdecydował się na uderzenie ze sporej odległości, a bramkarz narodowej drużyny Brazylii nie miał szans na sprawną interwencję. W ostatecznym rozrachunku to spotkanie zakończyło się rezultatem 4 do 1 dla brazylijskiej drużyny narodowej, która w następnej rundzie zmierzy się z kadrą narodową Chorwacji. Stawką tego meczu będzie kwalifikacja do półfinału mistrzostw świata i pewność rywalizacji o medal.